Złoty Pałac


„Wchodzę do gaju bliskiej promenady Ścieżki zawiłym sposobem robione, Labirynt miły… Wtem ujrzę domek – własne pieścidełko.”


Złoty Pałac znajduje się w miejscu, które jest dla nas inspirującą kolebką kultury. Poznaliśmy jego historię, wciąż odkrywamy jego tajemnice.

Hrabina Urszula Lubomirska na swą rezydencję składającą się z Pałacu i parku wzorowanego na ogrodach włoskich – będących pierwszą tego rodzaju kompozycją w Polsce wybrała właśnie to malownicze miejsce.

Proponujemy


Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do naszego lokalu - Złotego Pałacu, w którym efektowne wnętrza oraz niepowtarzalny klimat sprawią, że miejsce oczarowuje wszystkich, a każde przyjęcie pozostanie niezapomniane.

W lokalu zapewniamy prawdziwą symfonię smaków kuchni polskiej w nowoczesnych aranżacjach.

W zależności od wielkości przyjęcia, do Państwa dyspozycji oddajemy trzy sale balowe:

Złotą Salę – największą, idealną na przyjęcia, wesela nawet do 300 osób, spełniającą również funkcję Sali Konferencyjnej, o doskonałej akustyce, wyposażonej w nagłośnienie, klimatyzację, rolety i dostęp do szybkiego Internetu.

Salę Srebrną – elegancka i nowoczesna przestrzeń, doskonale nadająca się na imprezy do 200 osób. Sala posiada dostęp do tarasu, z którego roztacza się piękny widok.

Salę Restauracji – przeznaczoną na mniejsze przyjęcia, np. komunie, chrzciny, urodziny, do 50 osób.

Klimat sal tworzy efektowny wystrój, nastrojowe oświetlenie, a wszystko to uzupełnienia miła obsługa.

Serdecznie zapraszamy!